ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi belirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0 (532) 287-6101

Sağlık Sigortası

Yazı Boyutu

Sağlık Sigortası Nedir

Esimer Sigorta, dilediğiniz doktor veya sağlık kuruluşu hizmetinden sağlık sigortası ile faydalanabilmeniz için yanınızda. Sigortalıların, geçirdiği herhangi bir kaza veya hastalık sonucu yatışlı veya yatışsız yapılan müdahalelerden doğan masrafları sadece yurtiçinde değil dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar teminat altına alınır.

Kurumsal sağlık sigortası paketleriyle, sağlanan sağlık sigortası vergi avantajının yanı sıra, düşük masraf ve yüksek kalite ile çalışanlarınızın her zaman yanındayız.

Bireysel Sağlık Sigortası

Esimer Sigorta, bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi 100%’e kadar güvence altına alır. Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında sunulan zengin seçenekler ile ailenizin, kendinizin, sevdiklerinizin sağlığını en uygun sağlık sigortası poliçesi ile güvence altına alın.

Zengin sağlık sigortası seçenekleri, prim ödemeleri ve sağlık sigortası fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Sağlık Sigortası

Esimer Sigorta, şirketinizin çalışanları ve aile bireyleri için bütçenize uygun olarak geliştirilen Kurumsal Sağlık Sigortası seçenekleriyle şirketinizi güvence altına alır. Çalışanlarınızın memnuniyetini artırma adına Esimer Sigorta’nın sunduğu kurumsal sağlık sigortası çözüm ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal sağlık sigortası genel şartları dahilinde gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında dilediğiniz doktor ve sağlık durumunda hizmet alabilirsiniz.

Sahip olduğumuz anlaşmalı kurum ağımız ile sağlık sigortanızdan kolayca faydalanabilirsiniz.